Nedan hittar du bordplacering för Alvargalan. Genom att använda sökpanelen i din webbläsare eller genom att tycka command+f för mac eller ctrl+f för PC kan du söka på ditt namn och hitta var du sitter. Använder du mobiltelefon kan du använda sökfunktionen i din webbläsare.

FÖRETAG NAMN BORD
4-sign Lisa Högdahl 6
4-sign Mattias Högdahl 6
A Piece of by Helena Johan Eriksson 28
Ackra Alf Marklund 38
Ackra Agneta Marklund 38
Ackra Annelie Ohlsson Pettersson 38
Ackra Conny Sandström 38
Ackra Eva Lindberg 38
Ackra Håkan Pettersson 38
Ackra Lars-Håkan Lindberg 38
Ackra Leif Jonsson 38
Ackra Lena Hägg 38
Advokatbyrån Kaidings Emma Lundström 28
Advokatbyrån Kaidings Cathrine Rudholm 28
Advokatbyrån Kaidings Ida Viderlund 28
Advokatbyrån Kaidings Jonas Holmqvist 28
Advokatbyrån Kaidings Jonas Wiklund 28
Advokatbyrån Kaidings Linda Orregård 28
Advokatbyrån Kaidings Maria Lidström 28
Advokatbyrån Kaidings Simon Engman 28
Advokatbyrån Kaidings Sofia Ungh 28
Advokatbyrån Rönnblom Maria Rönnblom 48
Advokatbyrån Rönnblom Urban Rönnblom 48
Affärsliv w3 Carla Dunder 12
Affärsliv w3 Carolina Sommerich 12
Affärsliv w3 Emil Öhlund 12
Affärsliv w3 Eva Jonsson 12
Affärsliv w3 Patrick Jonsson 12
Affärsliv w3 Pär Dunder 12
Ahlgrens advokatbyrå Anton Strandberg 20
Ahlgrens advokatbyrå Hanna Åström 20
Ahlgrens advokatbyrå Jenny Lundström 20
Ahlgrens advokatbyrå Linda Sundlöf 20
Ahlgrens advokatbyrå Ulrica Renström 20
Alimak Hek Jerry Johansson 37
Alimak Hek Henrik Lindström 37
Alimak Hek Katarina Sandberg 37
Alimak Hek Linda Larsson Sundqvist 37
Alimak Hek Mikael Bjugård 37
Alimak Hek Nina Johansson 37
Alimak Hek Björn Wikström 37
Alimak Hek Patrik Sundqvist 37
Alimak Hek Per Mårtensson 37
Alimak Hek Rolf J Persson 37
Almega Jenny Moberg 50
Almi Företagspartner Nord Anders Tjärnström 30
Almi Företagspartner Nord Erika Lind 30
Almi Företagspartner Nord Owe Brynolfsson 30
Alvargalans styrgrupp Jonas Lundqvist 17
Alvargalans styrgrupp Gabriella Rymark 17
Alvargalans styrgrupp Therese Mossberg 17
Alvargalans styrgrupp Tobias Norrfors 17
Alvargalans Vänner Philip Cohen 8
Alvargalans Vänner Linda Morin 21
Alvargalans Vänner Therese Kreisel 28
Alvargalans Vänner Helena Eriksson 28
AM System Anders Hultdin 36
AM System Rebecca Carpenter 36
AM System Mats Carpenter 36
AM System Sofia Lindström 36
Amakli Design Amanda Klingstedt 19
Amakli Design Kevin Lundgren 19
Amakli Design Lena Gustavsson 19
Amakli Design Viktor Klingstedt 19
AMT Solutions Magnus Asplund 46
AMT Solutions Antti Åman 46
Anderstorpsgymnaiset Ida Lundgren 30
Anderstorpsgymnasiet Johanna Smitt 30
Ankaret Försäkring & Finans Victor Lundmark 21
Ankaret Försäkring & Finans Gustav Lundmark 21
Ankaret Försäkring & Finans Amanda Moritz 21
Ankaret Försäkring & Finans Johanna Lindahl 21
Ankaret Försäkring & Finans Jonas Fällman 21
Ankaret Försäkring & Finans Moa Hansson 21
Ankaret Försäkring & Finans Robin Hansson 21
Arctic Business Incubator Conny Reidefors 36
Arctic Business Incubator Johanna Reidefors 36
Artvise Conny Danielsson 3
Artvise Anna Danielsson 3
Artvise Jimmy Öhlin 3
Artvise Josefin Berglund 3
Artvise Lars Ögren 3
Artvise Per Berglund 3
Artvise Ulrika Öhlin 3
Artvise Åsa Ögren 3
Aspia Daniel Kitti 40
Aspia Susanne Karlsson 40
Aspia Fredrik Forsfjäll 40
Aspia Sanna Andersson 40
ATEA Anders Holting 28
ATEA Magnus Tjernström 28
ATEA Pär Berg 28
ATEA Erika Tjernström 17
FÖRETAG NAMN BORD
ATEA Hendrik Hjertberg 28
Awance Affärsutveckling Harriet Wistemar 47
Awance Affärsutveckling Anders Wistemar 47
Balanserad 3.0 Liselotte Bruse 46
Balanserad 3.0 Magnus Orregård 46
Balanserad 3.0 Ulrika Östensson 46
Balanserad 3.0 Magnus Wiklund 46
Becur Samuel Wahlberg 26
Berco Nicklas Berglund 46
Berco Jim Wallström 46
Berco Ulf Jonsson 46
Berco Yosri Mejri 46
Bergmark Gård Elin Bergmark 33
Bergmark Gård Andreas Bergmark 33
Bergmark Gård John Selberg 33
BL’s Industrisvets Jeanette Davidsson 39
Boda Borg Thomas Norström 49
Boliden Elisabeth Oscarsson 32
Boliden Daniel Andersson 32
Boliden Jarl Oscarsson 32
Boliden Linn Andersson 32
Boliden Pia Lindström 32
Boliden Michael Eriksson 32
Boliden Pär Göting 32
Boliden Linda Göting 32
Boliden Mattias Remahl 32
Boliden Emma Remahl 32
Brokk Anders Labba 18
Brokk Britta Larsson 18
Brygg CC Kevin Mikaelsson 24
Brygg CC Nadia Wallmark 24
Brännfors Träförädling Mona Svanlund 45
Brännfors Träförädling Stefan Edström 45
Bröllopstudion Jari Nyman 5
Bröllopstudion Nina Nyman 5
Bygg och Trä Jenny Lindgren 25
Bygg och Trä Sonny Karlsson 25
Byggbetong John Dahlgren Håkan Dahlgren 45
Byggbetong John Dahlgren Åsa Dahlgren 45
CEqrME Kerstin Eklund 36
CEqrME Mats Eklund 36
Cronimet Ola Mannberg 49
CSCE Johnny Winterlund 5
Dahlgrens Cementgjuteri Karin Dahlgren 45
Dahlgrens Cementgjuteri Kenneth Dahlgren 45
Data Ductus Margareta Lundmark 41
Data Ductus Mikael Boman 41
Data Ductus Sara Lundström 41
Data Ductus Stefan Lundström 41
Data Ductus Urban Lundmark 41
Data Ductus Åsa Boman 41
Denzir Johan Lundmark 25
Diös Elin Almqvist 31
Diös Göran Fonzèn 31
Diös Ralph Hedlund 31
Diös Sara Bergh 31
Diös Åsa Lundberg 31
DreamFactory Annica Simonsson 6
Electrolux Home Kent-Ove Lundmark 14
Electrolux Home Monica Hansson 14
Electrolux Home Monica Lundmark 14
Electrolux Home Pär Hansson 14
Experis Cathrine Lind 41
Experis Jens Liden 41
Experis Ola Pettersson 41
Experis Tom Jakobsen 41
ExpertoCrede Maria Nilsson 5
Explizit Ann-Mari Nilsson 39
Explizit Anna Edman 39
Explizit Carina Bergqvist 39
Explizit Fredrik Bergqvist 39
Explizit Inge Sjölin 39
Explizit Kent Edman 39
EY Andreas Åden 10
EY Fredrik Lundgren 10
EY Fredrik Nilsson 10
EY Katarina Söderberg 10
EY Jeanette Lundgren 10
EY Lena Nilsson 10
EY Linda Marklund 10
EY Micael Engström 10
EY Magnus Nilsson 10
EY Nicklas Åström 10
EY PerÅke Brunström 10
EY Tina Antonsson 10
EY Susanna Lindberg 10
Fastighetsbyrån Sofie Jonasson 11
Fiskfabriken i Skellefteå Hanna Edin 16
Fiskfabriken i Skellefteå Joakim Persson 16
Fiskfabriken i Skellefteå Ronny Persson 16
Fiskfabriken i Skellefteå Ros-Marie Persson 16
For Events Reema Raja 14
For Events Sofia Andersson Lundberg 14
FÖRETAG NAMN BORD
For Events Sandra Kilpeläinen 14
Friskvårdskompaniet Jimmy Marklund 49
Friskvårdskompaniet Johan Karinen 49
Friskvårdskompaniet Johanna Almelind 49
Friskvårdskompaniet Rebecka Persson 49
Fumex Anders Hedlund 15
Fumex Anders Johnsson 15
Fumex Annelie Olofsson 15
Fumex Elisabeth Lidström 15
Fumex Jenny Holmberg 15
Fumex Katrin Löfgren 15
Fumex Lars Hedlund 15
Fumex Lars Johansson 15
Fumex Margareta Hedlund 15
Fumex Monika Lindh 15
Fumex Per Lidström 15
Fumex Stefan Johansson 15
Företagarna Lars Lundström 5
Företagarna Magnus Stenberg 5
Företagarna Skellefteå Maria Bergmark 5
Gate 88 Peter Karlstén 30
Ghost Competence Ola Lindberg 35
Ghost Competence Anneli Lindberg 35
Ghost Competence Frida  Åström 35
Ghost Competence Tobias Nilsson 35
GT-Center Roger Söderlund 11
Guldstadens Blommor Anton Eriksson 26
Guldstadens Blommor Johanna Jonsson 26
Guldstadens frakt Patrik Stenman 20
Guldstadens frakt Cilla Stenman 20
Guldstadens frakt Sara Wamming 20
Guldstadens frakt Thomas Karlberg 20
Hair&face Lena Lidgren 14
Handelsbanken Bärndt Hedman 39
Handelsbanken Åsa Kärr 39
Helikopter Brand design Daniel Wilén 23
Helikopter Brand design Lisa Bergsten 23
Helikopter Brand design Maria Åström 23
Hellgrens.se Anders Hellgren 5
Hellgrens.se Magnus Hellgren 5
Hemavans Fjällcenter Robert Jäder 25
Hembygdsfastigheter Erika Norrfors 17
Hembygdsfastigheter i Norr Emma Norrfors Beyene 30
Hembygdsfastigheter i Norr Negash Beyene 30
Henson Åsa Hällgren 18
Henson Jonas Fahlman 18
Henson Peter Westermark 18
HF Progress Håkan Forsström 21
Hotell Aurum Anders Lundmark 29
Hotell Aurum Cathrin Lundmark 29
Hotell Aurum Christina Löfstedt 29
Hotell Aurum Marie Morin 29
Hotell Aurum Anders Morin 29
Hotell Aurum Ronny Pettersson 29
ICA Kvantum Alexander Björk 29
ICA Kvantum Maria Broman 29
ICA Kvantum Andreas Tiburzi 29
ICA Kvantum Sara Tiburzi 29
ICA Kvantum Peter Jonsson 29
ICA Kvantum Veronika Nordlund 29
Inline Hans-Erik Hägglund 22
IUC Norr Anna Dahlberg 50
Jörnträhus Andreas Fällman 42
Jörnträhus Anneli Cedergren 42
Jörnträhus Arvid Cedergren 42
Jörnträhus Gabriella Fällman 42
Kreatörerna Jessica Bergmark 7
Kreatörerna Mikael Bergmark 7
Krux Erik Lundqvist 34
Krux Hanna Lundqvist 34
Krux Jens Mårtensson 34
Krux Mathias Gabrielsson 34
Krux Sara Hedman 34
Krux Ulrika Åström 34
Kåge Tunnbröd Felicia Pettersson 26
Lars Koverberg Consulting Lars Koverberg 38
Lindbäcks Emma Viklund 34
Lindbäcks Jesper Töyrä 34
LINK arkitektur Isabelle Gyllengahm 11
LINK arkitektur Emelie Wendelstig 11
LINK arkitektur Johanna Larsen 11
LINK arkitektur Mattias Pegestam 11
LINK arkitektur Robert Lundholm 11
LINK arkitektur Torbjörn Windseth 11
LMI Susanne Lövgren 41
LRF Konsult Anna Ängvall 5
LRF Konsult Erik Mitchell 11
LRF Konsult Ulrica Magnusson Söderlund 11
LRF Konsult David Marklund 38
LRF Konsult Siv Eriksson 38
LRF Konsult Dick Hellman 44
LRF Konsult Leif Södermark 44
Ltu business Sofia Gullholm 50
FÖRETAG NAMN BORD
Länsförsäkringar Västerbotten David Granström 13
Länsförsäkringar Västerbotten Lars Lundström 13
Länsförsäkringar Västerbotten Rikard Jacobsson 13
Länsförsäkringar Västerbotten Thomas Jonsson 13
Lööve Balkong Anna-Lena Forslund 29
Lööve Balkong Fredrik Hedlund 29
Lööve Balkong Lena Forslund 29
Lööve Balkong Magdalena Sandberg 29
Lööve Balkong Magnus Sandberg 29
Lööve Balkong Urban Grönlund 29
M&A Communication Maud Wallström 11
M&A Communication Anders Hettinger 11
Marknadsföreningen David Persson 28
Marknadsföreningen Emma Arvidsson 28
Marknadsföreningen Maria Carlsten 28
Martinsons Johan Königsson 8
Martinsons Karin Axelsson 8
Martinsons Joakim Gustavsson 8
Martinsons Stig Axelsson 8
Martinsons Viktoria Königsson 8
Martinsons Anna Ellman 8
Martinsons Kenneth Wallin 8
Martinsons Lars Källströmer 8
Martinsons Maria Källströmer 8
Martinsons Nicklas Wiggh 8
Martinsons Therese Wiggh 8
Martinsons Sari Wallin 8
Martinsons Åke Strandberg 8
Martinsons Åsa Wikström 8
Martinsons Torbjörn Andersson 8
Martinsons Agneta Holmström 9
Martinsons Christine Martinson 9
Martinsons Elisabath Sundh 9
Martinsons Henny Johansson 9
Martinsons Jeanette Johansson 9
Martinsons Jens Wikström 9
Martinsons Johan Thysell 9
Martinsons Kristin Martinson 9
Martinsons Lars Martinson 9
Martinsons Maria Strandberg 9
Martinsons Olov Martinson 9
Martinsons Peter Martinson 9
Martinsons Siv Martinson 9
Martinsons Susanne Martinson 9
Martinsons Sören Sundh 9
Martinsons Tom Lindgren 9
Martinsons Tomas Holmström 9
Martinsons Tord Johansson 9
Medlefors Folkhögskola & Konferens Andreas Karlsson 44
Medlefors Folkhögskola & Konferens Annamaria Hedlund 44
Medlefors Folkhögskola & Konferens Johanna Andersson 44
Medlefors Folkhögskola & Konferens Maria Vikström 44
Medlefors Folkhögskola & Konferens Martin Hedqvist 44
Medlefors Folkhögskola & Konferens Michael Holmberg 44
Megadoor/Assa abloy Maria Hoch 30
Megadoor/Assa abloy Alf Norgren 30
Megadoor/Assa abloy Else-Britt Norgren 30
Megaron Pähr Lövgren 41
Meriko Andreas Lundmark 5
Meriko Hans Olofsson 5
Moose & Goose Chloris Che 36
MärkasMera Mats Lindgren 14
NPB Admin Hanna Karbin 24
NPB Admin John Karbin 24
Newgrey Production Hans Bergkvist 50
Ninja Rekrytering Nils Lindberg 25
Node Pole Christoffer Svanberg 32
Node Pole Ann-Christine Schmidt 32
Node Pole Oskar Burstrand 32
Node Pole Patrik Öhlund 32
Node Pole Åsa Svanberg 32
Nolia Anette Westerlund 45
Nolia Ann Vikström 45
Nordea Christina Malmström 1
Nordea Fredrik Lindholm 1
Nordea Jens Wikström 1
Nordea Karin Johansson 1
Nordea Kristina Eriksson 1
Nordea Marie Byström 1
Nordea Robert Persson 1
Nordea Roger Hallberg 1
Nordea Åke Mattsson 1
Nordea Sophie Sundberg 1
Nordelektro Mattias Broman 39
Nordisk Sjötaxi Ronny Lindström 11
Nordisk Sjötaxi Sirinan Lindström 11
Nordsken Johan Linder 28
Nordsken Linn-Marie Edlund 28
Norran Andreas Lindgren 31
Norran Lars Andersson 31
Norran Lars Westerlund 31
Norran Malin Christoffersson 31
Norran Marcus Melinder 31
FÖRETAG NAMN BORD
Norrgross Ayad Abid Ali 26
Norrgross Erik Svärd 26
Norrlands Bil Anton Marklund 4
Norrlands Bil Anton Åström 4
Norrlands Bil Christopher Lundström 4
Norrlands Bil Daniel Johansson 4
Norrlands Bil Hanna Kemi 4
Norrlands Bil Inga-Maj Hellsten 4
Norrlands Bil Linda Johansson 4
Norrlands Bil Mats Brännström 4
Norrlands Bil Sara Nyström 4
Norrlands Bil Stefan Hellsten 4
Norrlands Bil Ulrika Lundqvist 4
Norrlands Bil Ulrika Wikström 4
Norrlands Byggmontage Jonny Eriksson 42
Norrlands Byggmontage Jonny Eriksson 42
Norrlands Byggmontage Jonny Eriksson 42
Norrlands Byggmontage Jonny Eriksson 42
Norrlandstvätten Johanna Hedlund 25
Norrlandstvätten Tobias Gustafsson 25
North Kingdom Anders Forsman 31
North Kingdom David Eriksson 31
North Kingdom Dick Burlin 31
North Kingdom Johanna Lundqvist 31
North Kingdom Linda Dittrich 31
North Kingdom Mia Berggren 31
North Kingdom Roger Stighäll 31
North Kingdom Sofia Stighäll 31
Now Boarding Fabian Karlstén 30
NPB Education Ebba Linder 24
NPB Education Frida Åhman 24
NPB Education Henrik Ganard 24
NPB Education Tobias Lundgren 24
NPB Education Victor Lundström 24
NPB Education William Wiklund 24
NPB Invest Assar Eklund 25
NPB Invest Mattias Huttunen 25
NPB Invest Olov Hultdin 25
NPB Invest Pia Hultdin 25
NPB Invest Tiina Jussila 25
Nyans Design Linda Rönnlund 39
Olofsson Invest Philip Olofsson 31
Olofsson Invest Philip Olofsson 31
Once Upon Lina Andersson 14
Once Upon Frida Rindevall 14
Outotec Therese Niemann 30
Outotec Jan Nilsson 30
PTC Mikael Lundström 24
PTC Maria Tymchenko 24
PwC Cecilia Rosendahl 31
PwC Emilie Roslund 31
PwC Erik Morén 31
PwC Erika Forsgren 31
PwC Johnny Andersson 31
PwC Oskar Hettinger 31
PwC Ulrika Öhlund 31
Region Västerbotten Emilie Sjölund 17
Region Västerbotten Leila Nutti 17
Region Västerbotten Region Västerbotten 23
Region Västerbotten Stina Berglund 23
Region Västerbotten Anna Pettersson 27
Region Västerbotten Erik Bergkvist 27
Region Västerbotten Jörgen Niemann 30
Region Västerbotten Thomas Hartman 31
Region Västerbotten Ulf Blomquist 31
Region Västerbotten Carina Eriksson 32
Region Västerbotten Nina Björby 32
Region Västerbotten Micaela Löwenhöök 33
Relitor Mikael Nilsson 12
Renholmen Anna Andersson 2
Renholmen Bernt-Ove Andersson 2
Renholmen Claudia Graniti 2
Renholmen Daniel Burman 2
Renholmen Frida Sundström 2
Renholmen Joakim Sundström 2
Renholmen Marie Jonsson 2
Renholmen Markus Lindström 2
Renholmen Per Jonsson 2
Renholmen Åsa Burman 2
Repay Jimmie Säll 26
Repay Mimmi Jonsson 26
Repay Peter Jonsson 26
Repay Petter Mikaelsson 26
Revideco Britt-Inger Andersson 23
Revideco Ulf Eriksson 23
Ricknells retorik Anna Ricknell 29
Riksbyggen Helén Moritz 42
Riksbyggen Per Öhrlund 42
Sammes Stiftelse Anette Orre Landsell 13
Sammes Stiftelse Doris Markgren 13
Sammes Stiftelse Emilia Lindmark 13
Sammes Stiftelse Gunnar Landsell 13
Sammes Stiftelse Jörgen Markgren 13
FÖRETAG NAMN BORD
Sammes Stiftelse Robert Brännström 13
Scandic Elin Burström 19
Scandic Christine Engström 19
Scandic Emmelie Mangold 19
Scandic Patrik Nordkvist 19
Scorett Jenny Stålnacke Olsson 30
Scorett Sarah Åkerström 30
SEB Emil Karlberg 35
SEB BjörnKärnebro 35
SEB Pernilla Söderlund 35
SEB Sune Nyström 35
Skandia Jonas Marklund 7
Skandia Ann-Helen Rönnlund 7
Skandia Katarina Widmark Lundmark 7
Skandia Mattias Rönnlund 7
Skebit Irene Häggmark 28
Skebit Leif Häggmark 28
Skebo Anna Ersson 18
Skebo Cathrine Gustafsson 18
Skebo Harriet Classon 18
Skebo Leif Andersson 18
Skebo Åsa Andersson 18
Skellefteå AIK Håkan Billing 31
Skellefteå AIK Per-Anders Israelsson 31
Skellefteå Airport Jeanette Moren 17
Skellefteå Airport Per-Erik Moren 17
Skellefteå Handel Marie Andersson 50
Skellefteå Handel Peter Sehlin 50
Skellefteå Handel Thomas Lindgren 50
Skellefteå Handel Urban Pettersson 50
Skellefteå Industrihus Anne Pakisjärvi 6
Skellefteå Industrihus Fredrik Löfstedt 6
Skellefteå Industrihus Fredrik Pettersson 6
Skellefteå Industrihus Robert Lundström 6
Skellefteå kommun Maria Marklund 12
Skellefteå kommun Ingrid Thylin 12
Skellefteå kommun Bengt Ivansson 16
Skellefteå kommun Ida Lindh 16
Skellefteå kommun Anja Palm 16
Skellefteå kommun Kicki Krane 16
Skellefteå kommun Kristina Sundin Jonsson 27
Skellefteå kommun Lorents Burman 27
Skellefteå kommun Agneta Hansson 27
Skellefteå kommun Andreas Löwenhöök 33
Skellefteå kommun Gabriella Hahr Werkmäster 40
Skellefteå kommun Marie Larsson 40
Skellefteå Kraft Anders Järvelä 22
Skellefteå Kraft Anders Wiklund 22
Skellefteå Kraft Anna Grantås 22
Skellefteå Kraft Catarina Hägglund 22
Skellefteå Kraft Eva Lindberg 22
Skellefteå Kraft Hans Kreisel 22
Skellefteå Kraft Joachim Nordin 22
Skellefteå Kraft Kerstin Lindholm 22
Skellefteå Kraft Marianne Nilsson 22
Skellefteå Kraft Marie Nordin 22
Skellefteå Kraft Patrik Grantås 22
Skellefteå Kraft Tommy Lindberg 22
Skellefteå Science City Ingela Hällsten 27
Skellefteå Science City Johnny Högberg 27
Skellefteå Science City Josefin Lundberg 27
Skellefteå Stadshotell Kenneth Lindberg 50
Skellefteå Ventures Anders Tånger 14
Skellefteåguiden Birgitta Hägglund 30
Skellefteåguiden Leif Johansson 30
Skellefteåguiden André Johansson 30
Skellefteåguiden Jon Lundström 30
Skellefteåguiden Jonas Danielsson 30
Skeria Software Technology Lena Brännström 37
Skeria Software Technology Nils Brännström 37
Skråmheden Elisabeth Melander 30
Skråmheden Josefin Strömberg 30
Skråmheden Maria Hellgren 30
Skråmheden Martina Ingvarsson 30
Skråmheden Emil Sandqvist 30
Skråmheden Asta Hellgren 30
Skråmheden Erik Hellgren 30
Slottet Carola Berg 43
Slottet Linnea Nordström 43
Slottet Lisa Nilsson 43
Slottet Lisa Ögren 43
Slottet Maria Karlsson 43
Slottet Nina Östlund Viklund 43
Slottet Sara Lindberg 43
Slottet Stefan Brandt 43
SoftSeC Christer Sehlstedt 20
Sportcity Bosse Hansson 7
Sportcity Gabrielle Öström 7
Sportcity Håkan Öström 7
Sportcity Maria Hansson 7
Sportcity Marie Forsman 7
Sportcity Torbjörn Burström 7
Stadsfesten Jenny Karlsson Stigsdotter 18
FÖRETAG NAMN BORD
Stadsfesten Gunnar Karlsson 18
Stilmekaniska Christer Renström 12
Stilmekaniska Susanne Löfholm 12
Stilmekaniska Tomas Ståhl 12
Strömkarlebo Olof Rymark 17
Sunnanå Utveckling Hanna Marklund 29
Sunnanå Utveckling Rickard Jonsson 29
Svedjan Ost Pär Hellström 28
Svedjan Ost Johanna Hellström 28
Swedbank Annika Holmgren 29
Swedbank Catarina Lidman 29
Swedbank Erik Kristiansson 29
Swedbank Fredrik Norén 29
Swedbank Helene Burman 29
Swedbank Johannes Pettersson 29
Swedbank Mariell Pettersson 29
Swedbank Patrik Eriksson 29
Swedbank Stina Forsman 29
Swedbank Veronica Hällkvist 29
Tar Valley Daniel Wallström 40
Tar Valley Pär Hultgren 40
Tar Valley Irja Berntson 40
Tar Valley Daniel Wallström 40
TR Roger Wikström 40
TR Nils Arvidsson 40
Trä och Teknik College Jannike Lindbergh 26
Trä och Teknik College Jimmie Segerstedt 26
Trä och Teknik College Maria Marklund 26
Trä och Teknik College Patrik Lillbacka 26
Underhållsteknik Nord Anders Jacobsson-Avander 30
Underhållsteknik Nord Caroline Persson 30
Underhållsteknik Nord Joachim Manberg 30
Underhållsteknik Nord Nils Larsson 30
Ung Företagsamhet Frida Stighäll 21
Ung Företagsamhet Julia Forsberg 21
Ung Företagsamhet Amanda Wikström 21
UngHästen Västerbottensteatern David Åkerlund 48
UngHästen Västerbottensteatern Niklas Larsson Lirell 48
Urkraft Katrin Lundmark 49
Urkraft Olof Palm 49
Urkraft Peter Brännström 49
Urkraft Therese Lundgren 49
Valters Lås Anders Johansson 47
Valters Lås Inga Johansson 47
Valters Lås Mikael Karinkanta 47
Valters Lås Nicklas Marklund 47
Valters Lås Per Stenmark 47
Valters Lås Sofia Näslund 47
Valters Lås Valter Johansson 47
Valters Lås Stig Lundgren 47
Vid älven Inger Nyhlen Persson 28
Visit Skellefteå Bo Wikström 36
Visit Skellefteå Jenny Hultdin Forslund 50
Visit Skellefteå Maria Broman 50
Visit Skellefteå Sara Eklund 50
Visma Berit Backvid 17
VLS Konsult Anna-Karin Wikstén 6
Vygon Elisabeth Burman 13
Vygon Mikael Hedström 13
Västerbottens Handelskammare Anders Hjalmarsson 33
Västerbottens Handelskammare Nina Svanström 33
Västerbottens Handelskammare Katarina Edvall 33
Västerbottensteatern Anna-Britta Lundberg 48
Västerbottensteatern Bobo Lunden 48
Västerbottensteatern Malin Lundqvist 48
Västerbottensteatern Fransesca Quartey 48
Västerbottensteatern Robert Herrala 48
Västerbottensteatern Ylva Öhlund Brännholm 48
W.Kafferepet Amanda Lindblom 25
W.Kafferepet Filip Lindström-Ahmadi 25
Wikan Elin Johansson 32
Wikan Eva Boman 32
Wikan Johanna Sundqvist 32
Wikan Joakim Högdahl 32
Wikan Kenneth Vidmark 32
Wikan Linnéa Engman 32
Wikan Tomas Vidmark 32
Wikan Ulf Boman 32
Wikan Åsa Vidmark 32
WPS Sweden Stefan Rönnlund 39
XLNT Christina Hägg 10
XLNT Kjell Widman 10
XLNT Maria Singh 10
XLNT Robert Hedberg 10
XLNT Tessan Sjölin 10
Zacco Johanna Forsgren Israelsson 31
Älvsbacka Fastigheter Maria Ottosson 29
  Agnieszka Boeske 16
  Konrad Boeske 16